Blooming Cactus Quilted Table Runner GFTOMA1084
 (12659 Reviews)
award_star Eco-Friendly
eco Machine Washable
favorite Handcrafted with Love
SAVE 18% Sold out
BUNDLE & SAVE MORE
  • Paypal payment method PayPal
  • Visa payment method Visa
  • Master payment method Mastercard
  • American express payment method American Express
  • Apple pay payment method Apple Pay
SAVE 18% Sold out
PRODUCT DETAILS
  • Size Variety: Catering to your specific needs, our table runner comes in three convenient sizes:
    • Petite: 14" x 48" - Perfect for small gatherings
    • Medium: 14" x 72" - Ideal for standard tables
    • Grand: 14" x 108" - Suited for lavish banquets and long tables